"HydroPark DeLuxe" - це новий проект будівельної компанії “Вертикаль”. Всі квартири в "HydroPark DeLuxe"- це житло преміум-класу! Ми продумали кожну дрібничку: від інфраструктури внутрішніх двориків до спеціальних дитячих замків на вікнах, щоб у новій квартирі ви могли повною мірою насолоджуватись с...
Показать больше
 
Защита покупателя
Действуйте внимательно чтобы избежать мошенничества
Анонимные шлюзы оплаты очень небезопасны
Проверяйте платежи рекомендуется
Отправить сообщение продавцуНачать переписку на сайте Email Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest
 
"HydroPark DeLuxe" - це новий проект будівельної компанії “Вертикаль”. Всі квартири в "HydroPark DeLuxe"- це житло преміум-класу!

Ми продумали кожну дрібничку: від інфраструктури внутрішніх двориків до спеціальних дитячих замків на вікнах, щоб у новій квартирі ви могли повною мірою насолоджуватись своїм новим життям.
У вартість квартири входять: якісні вхідні двері Abwer, темно-сірий метал назовні, всередину дорогий шпон пастельного кольору. Енергозберігаючі дерев’яні вікна та алюмінієві вітражі з зеленим i-склом. Сучасна тепло- звукоізоляційна стяжка izolcap. Продумана надійна мідна електрична розводка. Двоконтурний турбокотел Buderus, підлогове опалення та алюмінієві радіатори. Утеплення фасаду 20 см, оздоблення міжквартирних майданчиків, сходових маршів гранітною плиткою, ЛЕД-світильники, французькі балкони з нержавійкою та гартованим склом, великі швидкісні ліфти Bravo.
Ландшафтний дизайн, нічна архітектурна підсвітка будинку. Підземні гаражі з автоматичними воротами та підземний паркінг. Ліфт піднімається з паркінгу.
Консьєрж-зона та інвентарна кімната, централізована охорона, відеодомофон, відеонагляд, закрита територія.

Унікальне розміщення комплексу - центральний парк та міське озеро.

Поспішайте – кількість квартир обмежена!
Можливе розтермінування до 3 років з фіксацією ціни у гривні.

Детальніше за телефоном БК "Вертикаль" тел. 067 681 71 05
Комментариев пока нет. Вход и оставить комментарий
    Вы должны войти или зарегистрироваться чтобы связаться с автором объявления

    Недавно просмотренные объявления


    Онлайн чат
    Войдите, чтобы начать чат Войти в систему